(068)934-57-89
(050)299-41-40
(093)710-14-35
В корзине
нет товаров

Переваги парт для НУШ в інтернет магазині Домашній комфорт

Нова українська школа, яку вперше впроваджують в цьому році несе з собою багато змін. І вводити їх, не обладнавши належним чином учбовий простір принаймні не вірно. Одна з великих змін стосується шкільних меблів, а особливо шкільних парт. В порівнянні з моделями минулих часів, нові не тільки виглядають сучасно, а й набагато зручніші і більш функціональні як для дітей, так і для вчителів.

Інтернет магазин Домашній комфорт пропонує всім бажаючим відвідати новий розділ Шкільні парти, в якому можна побачити відповідні усім нормам парти для нової української школи. Їх можна успішно застосовувати як у школі, так і вдома. Ряд відмінностей і переваг нових моделей налаштують усіх на придбання нових меблів.

Парта для НУШ, переваги:

  1. Парти FunDeskВсі ми звикли до класу наповненого неповороткими, двомісними партами, які роками  стояли на одному місці. Зараз же, згідно вимог нової української школи, парти одномісні. Це не тільки робить парту більш мобільною, а й додає комфорту учням, бо вони мають власний простір, на якому легко з комфортом розміститись. Також одномісні парти полегшують роботу вчителю і значно економлять час, бо підійти до дитини можна з будь-якого боку.
  2. Сучасні парти навіть зовні виглядають легкими. Їх не важно переміщувати при потребі, утворюючи групи для навчання, або штабелювати при звільненні простору.
  3. Старі парти частіше були різної висоти, щоб правильно розсадити учнів, відповідно їх зросту. Нові парти мають механізм  регулювання висоти, тому їх дуже легко налаштувати під параметри кожної дитини.
  4. На відміну від старих меблів, нові парти одномісні комплектуються чудовими легкими стільцями, які також регулюються відповідно зросту.
  5. Матеріали, з яких виготовлені комплекти меблів, безпечні і надійні, не мають сторонніх запахів, не потребують щорічного фарбування. За ними легко доглядати і зберігати в охайному вигляді.

Перераховувати переваги можна ще довго, але краще завітати на сайт ДомКом, або за домовленістю у шоурум магазину в місті Київ. Тут можна оцінити і випробувати будь-яку сучасну парту і впевнитися в її перевагах. Придбати можна не тільки дитячі парти перевірених виробників, одним я яких є FunDesk, а й ортопедичні стільці, та інші товари для дому та сім’ї .


Отзывы покупателей

Пока нет отзывов